Ecological t shirt printing and textile

Quality ecological screen print on textile and paper garmets

Online price quote
Printed samples view

Fuego clothing

What if the t shirt print might be done in ecological way by ecological waterbased inks with GOTS certification?. And what if the print by this might get better look and soft hand feel compare to usual old printing techniques? And even better, what if our t shirt print can be compared to non-ecologcal way of printing? Sounds incredible right? We will convince you of that!

Our mission is to bring a new wind to the ruts. We are a family based company that primarily perceives the needs of its customers and focuses on the result. We approach each customer with individuality according to their needs and ideas, and thanks to that we bring a good result in the entire supply chain with an interesting price and fast delivery time. Our goal is you, satisfied customer.

Eco friendly t shirt printing
inks GOTS®

Eco friendly t shirt printing inks GOTS®

Printed samples view

Get the price quote for t shirt printing

Did you get interested in our vision and you want to be a part of? Then welcome aboard! Leave us your e-mail and we will get in touch with you asap.

Online price quote

Screen print special effects

Satin screen print effect

Metalický tisk

Mimo klasických barev jako je zlatá, stříbrná nebo bronzová Vám umícháme metalickou barvu dle zvoleného odstínu, třeba světle modrá metalická barva je hodně zajímavá. Pro dokonalé přilnutí k textilu a nejlepší možný efekt doporučujeme tisknout jako  3 vrstvy – podkladovou + metalický tisk + lak.

Chameleon efekt

Barevný metalický efekt přechodu jedné barvy do druhé pod určitým úhlem pohledu. K výběru až 11 různých barevných kombinací. Lze aplikovat jak na bavlnu tak na polyester. Nejlépe vynikne na černém textilu. Není třeba podtisková vrstva, pro dokonalost doporučujeme vrchní lak. Pro světlý textil je potřeba podtisk černou barvou.

Prohlédnout speciální tisky

Potisk triček – reference

0
Hotových projektů
0
Spokojených klientů
0
Zodpovězených otázek

100% doporučuji! Pokud někdo hledá firmu nejen na kvalitní potisk textilu, tak bude mile překvapen z profesionálního přístupu FUEGOclothing. Zde jde opravdu ruku v ruce perfektně odvedená práce a sympatický přístup majitele firmy Filipa Ludvíka. Každou zakázku a jednání řeší firma svědomitě, ochotně a díky kvalitní výrobě a přístupu budeme rádi ještě dlouho spolupracovat. Děkujeme za dosavadní spolupráci.

Jan Kureš, dnbmarket.cz

Jsme moderní značka životního stylu #furtplnej. Zabýváme se výrobou vlastních grafických návrhů na nejrůznější druhy textilu a doplňků. Díky spolupráci s firmou FUEGOclothing jsme mohli naší značku posunout a posouváme stále výše, především co se kvality a originality tisku týká. Obzvláště pak ceníme osobní přístup a flexibilitu!

Ing. Jaroslav Kropáček, furtplnej.cz