Fuegoclothing s.r.o. potisk triček sítotiskem

Ekologický sítotisk na textil

Co kdyby mohl být tisk na textil nebo papír proveden ekologickými certifikovanými barvami na vodní bázi? A co kdyby díky tomu vypadal ještě lépe a byl velmi hladký na omak oproti současně používaným starším technologiím? A co víc, co kdyby tento tisk byl cenově porovnatelný s neekologickou cestou tisku? Zní to až moc dobře že? Pravdou je, že to možné je a my Vás o tom přesvědčíme!

Prohlédnout speciální tisky

Naší misí je vnést do zajetých kolejí nový vítr. Jsme rodinná společnost, která především vnímá potřeby svých zákazníků, a orientuje se na výsledek. Ke každému zákazníkovi přistupujeme s individualitou dle jeho potřeb a představ a díky tomu vnášíme v celém dodavatelském řetězci dobrý výsledek se zajímavou cenou a rychlým termínem dodání.

K výrobě používáme výhradně certifikované GOTS® (Global Organic Textile Standard) ECO friendly vodou ředitelné barvy a pigmenty, které používá pro svojí výrobu například Nike, Puma nebo Under Armour.

Nabízíme kompletní branding Vaší nové fashion značky ve vysoké kvalitě včetně výšivky

Nenabízíme jen potisk triček, mikin nebo papírových tašek – nabízíme kompletní branding Vaší nové fashion značky ve vysoké kvalitě včetně výšivky, retailového zabalení hotového produktu, distribuci a to až do maxima použití 10 barev s přesným soutiskem na našich elektrických automatických strojích a to až do velikosti tisku 32 x 48 cm.

Jsme součástí spolku Sotex Ginetex CZ a proto můžeme nabídnout i tisk pracích znaků včetně labelu Vašeho brandu s popiskem i velikostmi atd na vnitřní stranu požadovaného textilu.

Sledujeme nejnovější tiskové trendy, které následně aplikujeme ve výrobě a posouváme tím své know-how kupředu. Rádi zkoušíme nové věci a jsme pro každou špatnost a tak v naší nabídce můžete nalézt i řadu náročných tiskových specialit tisku.

Naším cílem jste vy, spokojený zákazník.